Pomysły na prezent dla żony – co wybrać dla naszej ukochanej?

Kolejna rocznica, urodziny, imieniny, święta, a ty znów nie masz ani jednego pomysłu na prezent dla swojej ukochanej kobiety? Nie martw się , nie jesteś jedynym, który boryka się z tym kłopotem. Chcemy dla nich wszystkiego co najlepsze, więc szukamy najwykwintniejszych podarków, które sprawią że na ich buziach pojawi się szczery uśmiech i zadowolenie. Niestety tym sposobem sami zapędzamy się w kozi róg zostając z kompletną pustką w głowie. Nie zapominajmy, że najlepsze prezenty to te najprostsze i podarowane prosto z serca. Na co więc warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Filiżanki

Porcelana od zawsze gości i będzie gościć w wielu kuchniach. Nasze babcie najlepsze okazy skrzętnie chowały w kredensach i wyjmowały jedynie na szczególne okazje. Obecnie używa się jej na co dzień i nie chowa po kątach. Kobiety uwielbiają celebrować spotkania przy filiżance kawy. Zaobserwuj jakie kolory i wzory przypadają do gustu twojej wybranki. Kawa w ulubionej filiżance zawsze smakuje o niebo lepiej. Za każdym razem, kiedy będzie sięgać po filiżanki do cappuccino, będzie myślała o osobie, która ją nimi obdarowała.

Chwila relaksu

Współczesne kobiety są niezwykle zabiegane, zestresowane i ciągle dążą do osiągnięcia kolejnych wyznaczonych sobie celów. Zapominają o swoich potrzebach i odpoczynku, który jest przesuwany na sam koniec ich listy zadań do wykonania. Bądź tą osobą, która zadba o to, aby znalazły odrobinę czasu tylko dla siebie. Nic tak nie odpręża jak chwila relaksu w ośrodku spa. Wykup pakiet zabiegów pielęgnacyjnych lub odprężający masaż. Nawet jeżeli będzie twierdzić, że nie ma na to czasu, to po powrocie z pewnością będzie ci dozgonnie wdzięczna. Po takim oczyszczeniu umysłu i ciała twoja ukochana wróci do zapracowanej codzienności z nową energią do działania.

Ponadczasowe kwiaty

Jesteśmy pewni, że kiedy pomyślałeś o kwiatach to natychmiast stwierdziłeś, że to ogromny banał i twoja kobieta zasługuje na coś o wiele bardziej wykwintnego. Nic bardziej mylnego! Od wieków kobiety uwielbiały być obdarowywane kwiatami i tak będzie jeszcze przez długi czas. Niekoniecznie muszą to być cięte kwiaty. Doniczkowe również sprawią jej ogromną radość i zasiądą na honorowym miejscu w jej domu.

Diament – najlepszy przyjaciel kobiety

Marilyn Monroe dobrze wiedziała czego pragną kobiety. Choć nie zawsze się do tego przyznają, to każda z nich ucieszy się na widok błyszczących brylantów. Jeżeli twoje fundusze nie pozwalają na tak kosztowny prezent, to wybierz biżuterię, która będzie bardziej ekonomiczna, a równie elegancka. Kobiety najczęściej dzielą się na miłośniczki złota lub srebra, więc koniecznie dowiedz się do której grupy należy twoja wybranka. Rynek jubilerski ma niezwykle szeroki asortyment, dlatego z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Wspólna kolacja

Prezent prawie zawsze kojarzy się z czymś co pozostaje z nami na lata. Czasami przydaje się nam na co dzień, a czasami po prostu ładnie wygląda na półce. Prezentem mogą być również wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu. Zamiast wydawania kroci na kolejne podarki, które zginą pod grubą warstwą kurzu, zabierz swoją ukochaną na kolację w romantyczne miejsce.

Dodaj komentarz