Prezent dla nowożeńców – co wybrać spośród tysięcy propozycji sieci handlowych?

Sezon weselno-ślubny w pełni. Coraz częściej widuje się na ulicach przejeżdżające auta przystrojone ogromnymi kokardami i białymi kwiatkami. Ups, zapomniałeś, że ty też dostałeś zaproszenie na uroczystość u bliskich znajomych? Niestety wciąż jesteś w lesie z prezentem dla młodej pary?

Czas najwyższy rozejrzeć się za odpowiednim ślubnym podarkiem, który ucieszy nowożeńców. Prezent powinien być nie tylko stylowy i elegancki, ale także praktyczny, o czym wielu gości zapomina. Państwo młodzi z pewnością ucieszą się z upominku, który będzie użyteczny i przyda się podczas urządzania ich pierwszego wspólnego mieszkania na nowej życiowej drodze. Jeżeli nadal masz wątpliwości, sprawdź propozycje, które ułatwią ci wybór idealnego prezentu weselnego.

Stylowa zastawa stołowa

Już dawno przeminęły studenckie czasy, kiedy używało się jednego kubka i talerzyka, a zastawę stołową widziało się tylko podczas rodzinnego obiadu u babci. Młoda para ucieszy się z eleganckiego zestawu naczyń, które uprzyjemnią im wspólne posiłki. Obecnie odchodzi się o porcelanowych zastaw z motywem kwiatowym, który był niezwykle modny jeszcze kilka lat temu. Nowoczesne kuchnie są wyposażone w naczynia o pastelowych kolorach w stylu skandynawskim. Wzory są bardzo spokojne i skromne.

Świetnym pomysłem będą również spersonalizowane kubki, które uprzyjemnią wspólne picie herbaty. Nie zapomnij o filiżankach do kawy, które są obecnie niezbędne w życiu zapracowanego i spragnionego kofeiny młodego pokolenia. Filiżanki do cappuccino są zdecydowanie na liście obowiązkowej. Z pewnością przydadzą się podczas wspólnych chwil spędzonych na planowaniu nowej życiowej drogi.

Zestaw ulubionych seriali na płytach DVD

Coraz częściej stwierdza się z przykrością, że książki tracą swoich zwolenników i powoli odchodzą do lamusa. Społeczeństwo staje się leniwe i chętniej sięga po ulubione seriale, które przeżywają obecnie swoje pięć minut popularności. Jeżeli młoda para również ma bzika na punkcie kolejnych sezonów ulubionych serii telewizyjnych, to oczywistym wyborem będzie zestaw płyt DVD, które uprzyjemnią wspólne romantyczne chwile. Wieczorne seanse spędzone przy śledzeniu losów znanych bohaterów będą pozytywnie kojarzyły się z osobą, która sprawiła im taką radość.

Elegancki zestaw do serwowania wina

Jeżeli młodzi uwielbiają spędzać jesienne wieczory pod puszystym kocem oglądając ulubiony serial, a do tego delektując się lampką wina, to idealnym pomysłem na prezent będzie zestaw do serwowania wina. Większość z tych dostępnych na rynku składa się z kilku elementów, które służą głównie do otwierania butelek i właściwego serwowania wina. W takim komplecie możemy znaleźć otwieracz, zatyczkę do butelki, nożyk, nalewak czy schładzacz. Bez wątpienia cena takiego prezentu zależy od ilości i rodzaju akcesoriów, które zawiera wybrany zestaw. Miłośnicy wina z pewnością docenią nasz gest mając pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego serwowania ich ulubionego trunku.

Dodaj komentarz